Onze kerkraden

Gebouwen moeten onderhouden worden, geld moet goed worden besteed. Ook daaromtrent mogen we van geluk spreken dat we in onze parochie over 'wijze' mensen beschikken die hiervan kennis hebben. Zij dragen zorg voor het kerkgebouw en denken na over hoe dit grote huis zinvol kan worden gebruikt.

Een open huis, een rustplek en oase,
een stopplaats op een wandeling tussen Schelde en Leie...
een huis dat een thuis wordt-
dat is ondermeer waar de kerkraad naar streeft.

Kerkraad De Pinte

Daniƫl de Bie
Johan Decatelle
Marc De Vos
Piet Herregods
Philip Keersebilck
Claude Seynhaeve
0472/81 86 63
decatelle.johan@skynet.be
marc@perazo.be
piet.herregods@telenet.be
philip.keersebilck@telenet.be
Claude.Seynhaeve@bekaert.com

Kerkraad Zevergem

Christine Dedain
Gerard Eeckhaut
Piet Herregods
Guy Taerwe
Hubert Vandekerckhove
Chris Van Melkebeke
Willy Willems
christine.dedain@telenet.be
gerard.eeckhaut@ugent.be
piet.herregods@telenet.be
guy.taerwe@pandora.be
jeanineschollaert@hotmail.com
chris.vanmelkebeke@nevele.be
willems.dewilde@telenet.be

Voorzitter centraal kerkbestuur De Pinte-Zevergem:

Marc De Vos - marc@perazo.be

Kerkraad Latem

Jan Bouckaert
Inge Cleymaet
Francis De Decker
Piet Herregods
Johan Van Der Heyden
Magda Van haecht
bouckaert.j@skynet.be
icleymaet@gmail.com
francis.dedecker@dedeckeradvocaten.be
piet.herregods@telenet.be
johan-marleen.vdh@skynet.be
magdavh@yahoo.com

Kerkraad Deurle

Lea Careel
Lucien Corijn
Piet Herregods
Luc Plancke
Patrick Van Cauwenberghe
Aureel Van den Brande
steyaert.careel@skynet.be
lucien.corijn@telenet.be
piet.herregods@telenet.be
luc.plancke@skynet.be
pvc@mbz.be
aureel.vandenbrande@telenet.be

Voorzitter centraal kerkbestuur Latem-Deurle:

Johan Van Der Heyden - johan-marleen.vdh@skynet.be